Darmowy eBook „Jak zostać programistą .NET” – ponad 140 stron praktycznych informacji i wskazówek

Przekazuję Ci w prezencie eBook zawierający treści z najpopularniejszych wpisów z bloga „Jak zostać programistą .NET”. To zbiór 16 artykułów, składających się na ponad 140 stron. Wszystko, czym dzieliłem się dotychczas na blogu w tematach kariery programisty dostępne w jednym miejscu.

Bezpłatny eBook na wszystkie czytniki

eBooka udostępniam bezpłatnie – oczywiście tak jak wpisy na blogu. Wierzę jednak, że w takiej zbiorczej formie, będą dla Was przydatne.

Ta książka dostępna jest w formacie: PDF – do czytania na komputerach, tabletach i smartfonach,

Dla formalności muszę powiedzieć, że publikacja ta chroniona jest moimi prawami autorskimi, ale zachęcam do jej udostępniania w niezmienionej postaci innym osobom. Najlepiej podawać bezpośrednio link do tego artykułu – https://jakzostacprogramista.net/jak-zostac-programista-net-ebook – bo to właśnie tutaj będę udostępniał jej zaktualizowane wersje.

Jeśli uznasz tego eBooka za wartego, chociażby symbolicznego rewanżu, to mam do Ciebie prośbę: jeśli pochwalasz, to co robię i chcesz pomóc mi w dystrybucji tego eBooka, to udostępnij ten artykuł i podziel się informacją o nim na Facebooku, Instagramie i Linkedin. Dzięki wielkie za wszelką pomoc i do usłyszenia!